9/11/2016

9 Września, Tommy Hilfiger i Gigi Hadid na NYFW, zaprezentowali swoją ekskluzywną kolekcję.

September 9, Tommy Hilfiger and Gigi Hadid presented their exclusive collection as part of New York Fashion Week.Modele przeszli wybieg w samym sercu karnawału Tommy'iego Pier'a, do soundtracku hitów takich jak 'We Found Love' Rihanny. 

Models walked a catwalk 
right at the heart of Tommy Pier carnival, to a soundtrack of hits like We Found Love by RihannaTommy x Gigi
Łączący w sobie sportowy szyk młodej modelki oraz luksusowy duch domu mody, wybieg gościł pełną kolorów kolekcję z łatwych do noszenia kawałków, od komfortowych bawełnianych crop topów i t-shirtów w paski po kardigany oversized. 
Linia sprowadza się do stylowego powrotu do szkoły z akcentami skóry i wysokimi skarpetkami, jako finałowy detal.

Blending the sporty chic style of the young model and the preppy spirit of the house, the runway played host to a colorful collection of easy-to-wear pieces, from comfy cotton crop tops and timeless striped shirts to oversized cardigans. 
The line brought back-to-school cool to the runway with leather accents and thigh high socks as finishing details.Kolekcja Jesień/Zima, była dostępna do zakupu zaraz po pokazie w dwóch miejscowych atrakcjach.

The Fall/Winter collection, was available to purchase immediately after the show in two onsite attractions. The front row
Taylor Swift usiadła z przodu, w celu wspierania swojej przyjaciółki. 
Byli tam również Mama Gigi oraz jej brat, Anwar Hadid.

Taylor Swift sat front and center to support her supermodel friend.
There were also Gigi's mother and her brother Anwar Hadid. 


The finale
Znany z kończenia swoich pokazów na wysokim poziomie, Tommy Hilfiger, nie zawiódł w tym sezonie. 
Modelki przeszły w parach, w identycznych lookach oraz zostały wykreowane tak, aby wyglądać na bliźniaczki, podczas finałowego wyjścia.

Known for ending his shows on a high, Tommy Hilfiger didn't disappoint this season. 
Walking in pairs, in identical looks, the models were made to look like twins for the show's finale.

2 komentarze:

  1. Ogladalam relacje u Jessiki i julki i ten pokaz był naprawdę świetny. W sumie nie znam tak dobrze Gigi i nie interesuje mnie ten świat ale jakoś zyskała moja sympatie. Strasznie mi sie spodobało jak wyluzowana przeszła na samym końcu. Myślę ze tak prywatnie jest tez świetną dziewczyna

    magdawiglusz.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Ogladalam relacje u Jessiki i julki i ten pokaz był naprawdę świetny. W sumie nie znam tak dobrze Gigi i nie interesuje mnie ten świat ale jakoś zyskała moja sympatie. Strasznie mi sie spodobało jak wyluzowana przeszła na samym końcu. Myślę ze tak prywatnie jest tez świetną dziewczyna

    magdawiglusz.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń